«Зеніт» ледь врятувався від вильоту з Ліги чемпіонів

«Зеніт» - «АЕЛ»: рахунок 3:0 на користь росіян

Сьогодні «Зеніт» в рамках матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів розгромив АЕЛ, передає Sport.ru. Зустріч, яка пройшла на «Петровському», завершилася з рахунком 3:0 на користь синьо-біло-блакитних.

Зеніт» на своєму полі насилу обіграв кіпрський АЕЛ і вийшов у раунд плей-офф Ліги чемпіонів, повідомляє РБК. Варто відзначити, що кіпрський клуб грав удесятьох з середини першого тайму. Між тим за сумою двох матчів переміг «Зеніт» - 3:1.

Жеребкування раунду плей-офф Ліги чемпіонів відбудеться в п'ятницю, 8 серпня.

Огляд матчу ЧС-2014 «Зеніт» - «АЕЛ»

У першому таймі підопічні Андре Віллаш-Боаша володіли перевагою, проте розпечатати ворота гостей не змогли, передає LiveSport.

Тим не менш, пітерці отримали чисельну перевагу. На 26-й хвилині нападник АЕЛа Тьягу Даниэльзиньо отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості.

Футболісти «Зеніту» розпечатали ворота кіпріотів на 55-й хвилині. Шатов від лінії штрафного виконав навіс, а Саломон Рондон головою пробив повз Фегруша.

Другий гол синьо-біло-блакитні забили за дві хвилини до кінця основного часу. Мігель Данні став автором точного удару, португалець вдало зіграв на добиванні.

А вже в компенсований арбітром час Олександр Кержаков встановив остаточний рахунок. Форвард реалізував пенальті.

«Зеніт» - «АЕЛ»: (ВІДЕО голів)

Ліга чемпіонів. «Зеніт» - «АЕЛ» - 3:0

Голи: 1:0 - 55 Рондон,& 2:0 - 88 Данні, 3:0 - 90, пенальті Кержаков.

Зеніт - Лодигін, Смольников (Кержаков, 46), Ломбертс, Гарай, Крішіто, Тимощук (Рязанцев, 75), Шатов (Соловйов, 85), Файзулін, Данні, Рондон, Халк.

АЕЛ - Фегруш, Каду, Карлитуш, Сьелис, Гиделейе, Ніколау, Даниэлзиньо, Едмар Сілва, Зезинью (Барселос, 18), Сардінеро (Елефтеріу, 58),Гікевіч (Тагбаджуми, 86).

Попередження: Смольников (9), Даниэлзиньо (17), Елефтеріу (90).

Вилучення: Даниэлзиньо (26).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 07.08.14 |