«Зеніт» обіграв «Стандард» з рахунком 3:0 і вийшов у груповий етап ЛЧ

«Зеніт» - «Стандард»: рахунок 3:0 на користь росіян

«Зеніт» у повторному матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів розгромив бельгійський «Стандард». Зустріч, що відбулася в Санкт-Петербурзі на стадіоні «Петровський» завершилася з рахунком 3:0 на користь росіян, пише«Лента.Ру».

Відзначимо, що в першій зустрічі перемогу з рахунком 1:0 також здобули петербуржці. Таким чином, синьо-біло-блакитні завоювали право брати участь в груповому раунді найпрестижнішого європейського клубного футбольного турніру.

Огляд матчу ЛЧ-2014 «Зеніт» - «Стандард»

Підопічні Андре Віллаш-Боаша вийшли вперед на 30-й хвилині, коли Доменіко Крішіто підключився до атаки по флангу і навісив у воротарський майданчик, Кавасіма кулаками скинув м'яч точно на голову Рондону, який з близької відстані відправив ігровий снаряд у ворота, повідомляє Livesport.

За хвилину до кінця першого тайму «Зеніт» залишився в меншості, так як Віктор Файзулін заробив другу жовту картку за зрив атаки.

Незважаючи на це, у другому таймі пітерці розвинули свій успіх. На 53-й хвилині Федір Смольников на швидкості увірвався в штрафну площу, де його збив Йєллі ван Дамм. Пенальті реалізував Халк, який послав м'яч у верхній кут.

На 58-й хвилині рахунок став розгромним. Халк перехопив м'яч у центрі поля, втік від кількох суперників і в ближньому бою спокійно переграв воротаря, оформивши дубль.

Було кілька моментів і у «Стандарда», але Лодигін зберіг свої ворота в недоторканності.

А на 89-й хвилині склади зрівнялися. Рікардо Фаті отримав червону картку за фол останньої надії на Смольникове.

«Зеніт» - «Стандард»: (ВІДЕО голів)

Ліга чемпіонів. «Зеніт» - «Стандард»- 3:0(1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Рондон (30), 2:0 - Халк (54, з пенальті), 3:0 - Халк (58).

«Зеніт»: Лодигін, Смольников, Гарай, Ломбертс, Крішіто, Вітсель, Шатов (Анюков, 83), Файзулін, Данні, Рондон (Тимощук, 46), Халк (Аршавін, 90).

«Стандард»: Кавасіма, ван Дамм, Сіман, Тейшейра, Мпоку, Фаті, Біа (Мбомбо-Локва, 59), Луї (Айдаревіч, 69), Требель, Уотт (Воно, 58), де Камарго.

Попередження: де Камарго (12), Крішіто (14), Файзулін (31), ван Дамм (53), Сіман (62),Халк (83).

Видалення: Файзулін (44), Фаті (89).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 27.08.14 |