«Зеніт» розгромив «Торпедо» з рахунком 8:1!

"Зеніт" - "Торпедо": рахунок 8:1 на користь "Зеніта"

9 серпня в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Петровський" відбувся матч другого туру російської Прем'єр-Ліги сезону-2014/15 «Зеніт» - «Торпедо». Зустріч, що пройшла за рішенням КДК РФС без глядачів, завершився розгромною перемогою з рахунком 8:0 на користь підопічних Вилоша Боаша.

"Зеніт" - "Торпедо": огляд матчу 9 серпня

Господарі поля вийшли вперед на 26-й хвилині, коли ворота гостей вразив Смольников, забив свій перший м'яч у складі пітерської команди. На 33-й хвилині ефектний удар в падінні вдався Рондону, а через кілька хвилин Халк втретє вразив ворота Жевнова, реалізувавши пенальті.

На початку другої половини гри Рондон зумів оформити дубль, а на 54-й хвилині свій другий м'яч забив Халк. Потім зуміли відзначитися Шатов і Кержаков, який забив з 11-метрової позначки.

Восьмий м'яч у ворота «Торпедо» забив все той же Кержаков, який став третім гравцем оформив дубль у цій грі, повідомляє Чемпионат.сом.

Чорно-білі зуміли лише розмочити рахунок: пенальті на 86-й хвилині реалізував Айдов.

"Зеніт" - "Торпедо". Огляд матчу 9 серпня. Відео голів

Чемпіонат Росії матч Зеніт (Санкт-Петербург) - Торпедо (Москва) - 8:1 (3:0)

Голи: Смольников, 26 (1:0); Рондон, 33 (2:0); Халк, 36 (3:0, пен); Рондон, 47 (4:0); Халк, 54 (5:0); Шатов, 62 (6:0); Кержаков, 72 (7:0, пен); Кержаков, 78 (8:0); Айдов, 86 (8:1, пен).

Попередження: Халк, 20; Ломбертс, 41 - Кокошка, 36; Айдов, 70; Салугін, 82.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 10.08.14 |