«Зеніт» розгромив тульський «Арсенал»

«Зеніт» - «Арсенал»: рахунок 4:0 на користь «Зеніта»

У матчі першого туру російської Прем'єр-ліги петербурзький «Зеніт» рагромил в гостях новачка чемпіонату Росії з футболу тульський "Арсенал" з рахунком 4:0.

Огляд матчу ЧС-2014 «Арсенал» - «Зеніт»

Гості після принизливої поразки у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів від кіпрського АЕЛа горіли бажанням довести вболівальникам, що поразка в Лімасолі був прикрою випадковістю.

Вже до 17-хвилині синьо-біло-блакитні вели з рахунком 2:0. Перший м'яч на восьмій хвилині зустрічі забив італійський захисник пітерців Доменіко Крішіто. А незабаром Саломон Рондон подвоїв перевагу гостей.

Після цього в матчі виникла невелика пауза - знову "відзначилися" вболівальники "Зеніту"!, які залізли на огорожі між трибунами і футбольним полем. Гравці пітерського клубу підійшли до сектору і попросили вболівальників вести себе мирно, тільки після цього фанати злізли з паркану, і матч продовжився, повідомляє Lenta.ru.

Після відновлення гри «зенітівці» забили ще два м'ячі: на 35-й хвилині Халк забив, а на 69-й Крішіто оформив дубль і встановив остаточний рахунок.

"Арсенал" - "Зеніт" - 0:4 (ВІДЕО голів)

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 03.08.14 |