Майкл Фелпс здобув першу перемогу після повернення в спорт

18-разовий олімпійський чемпіон Майкл Фелпс здобув першу перемогу після повернення в спорт. Про це повідомляє USA Swimming.

Американський плавець став першим на дистанції 100 метрів батерфляєм на Гран-прі Північної Кароліни. Ця перемога стала для Фелпса першої після майже дворічної перерви. У фіналі Майкл показав результат 52,13 секунди, на 0,59 секунди випередивши білоруса Павла Санковича, який став другим.

Також Фелпс вийшов у фінал змагань на дистанції 200 метрів вільним стилем, але знявся з заключного запливу, так як до того моменту вже виконав завдання щодо кваліфікації на чемпіонат світу з водних видів спорту, який відбудеться у 2015 році в Казані.

Паузу у кар'єрі спортсмен взяв після літніх Олімпійських ігор у Лондоні-2012. На тих змаганнях американець завоював чотири золоті нагороди та дві срібні, за рахунок чого став абсолютним рекордсменом за кількістю зароблених олімпійських медалей. Їх у Фелпса 22.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 17.05.14 |