Новини: Здолавши суперників, збірна Колумбії зустрінеться з бразильцями

Колумбія - Уругвай: рахунок 2:0 на користь колумбійців

На ЧС-2014 стартували матчі 1/8 фіналу. У суботу другим чвертьфіналістом і суперником збірної Бразилії на цій стадії стала національна команда Колумбії, повідомляє «Спорт-Експрес».

Між тим головний тренер збірної Колумбії з футболу аргентинець Хосе Пекерман назвав перемогу над Уругваєм у матчі чемпіонату світу щастям для всього колумбійського народу, повідомляє Р-Спорт.

«Це щастя для всього колумбійського народу. Ми знали, з ким доведеться зіткнутися, і моїм футболістам це просто необхідно було знати. Ми зустрілися з дуже жорсткою командою, але змогли здобути перемогу. І я вдячний своїм футболістам за це», - сказав Пекерман.

Огляд матчу ЧС-2014 Колумбія - Уругвай

Рахунок у зустрічі відкрив на 28-й хвилині Хамес Родрігес запаморочливим по красі ударом з розвороту з 20 метрів точно під переклладину - Муслера був безсилий парирувати цей м'яч-шедевр.

У другому таймі Колумбія подвоїла перевагу: відразу після перерви Родрігес оформив дубль. Уругвайцям без свого лідера Луїса Суареса так і не вдалося здолати захист збірної Колумбії. Таким чином, підопічні Хосе Пекермана стали другими чвертьфіналістами турніру, пише «Лента.Ру». За підсумками гри збірна Колумбії здобула перемогу над уругвайцями з рахунком 2:0.

У наступній стадії турніру підопічні Хосе Пекермана зіграють з бразильцями, які раніше в серії пенальті обіграли Чили.Поединок розпочнеться опівночі суботи, 5 липня, за московським часом у Форталезі на стадіоні «Кастелан».

Колумбія - Уругвай: (ВІДЕО голів)

Чемпіонат світу. Колумбія - Уругвай - 2:0

Голи: Родрігес 28 (1:0). Родрігес 49 (2:0).

Колумбія: Віспини, Цуніга, Сапата, Армеро, Йепес, Агілар, Родрігес (Рамос, 85), Куадрадо (Гуарін, 81), Санчес Морено, Мартінес, утьеррес (Мехія, 68)

Уругвай: Муслера, Хіменес, Перейра М., Касерес, Годін, Родрігес, Гонсалес (Ернандес, 67), Перейра А. (Рамірес, 53), Аревало, Кавані, Форлан (Стуані, 53)

Попередження: Армеро, 77 - Хіменес, 53; Лугано, 76

Суддя: Куйперс Б.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 29.06.14 |