Андрій Марков набрав два очки у матчі Кубка Стенлі

Російський захисник клубу НХЛ «Монреаль Канадієнс» Андрій Марков набрав два очки в п'ятому матчі серії 1/4 фіналу Кубка Стенлі з «Бостон Брюінс». Про це повідомляє офіційний сайт ліги. Зустріч завершилася поразкою «Монреаля» з рахунком 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

Росіянин взяв участь в обох шайбах своєї команди в матчі. Спершу він асистував Брендану Галлахеру, який забив на 35-й хвилині. А потім віддав гольовий пас Пі Кей Суббану (на 58-й хвилині).

У складі «Бостона» по шайбі закинули Карл Содерберг (на 14-й хвилині), Рэйлли Сміт (на 22-й хвилині), Джером Игинла (на 22-й хвилині) і Луї Ерікссон (на 55-й хвилині).

Марков, який провів дев'ятий матч у нинішньому плей-офф, набрав третє і четверте окуляри. До цього на рахунку захисника було два очки також за гольові передачі.

Завдяки перемозі «Бостон» вийшов вперед у серії до чотирьох перемог - 3:2. Наступний матч суперники проведуть 12 травня.

У другому матчі ігрового дня «Анахайм Дакс» переміг «Лос-Анджелес Кінгс» (2:0) і зрівняв рахунок в серії - 2:2.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |