Частина уболівальників «Спартака» залишила трибуни під час матчу з «Амкаром»

Частина вболівальників московського «Спартака» залишила трибуни стадіону «Локомотив» на 15-й хвилині матчу проти «Амкара» у 29-му турі чемпіонату Росії з футболу. Про це повідомляє «Чемпионат.сом».

На 15-й хвилині зустрічі близько половини відвідувачів південної трибуни стадіону покинули свої місця і пішли з арени, при цьому на виходах спостерігалися сутички. Вболівальники на інших секторах воліли залишитися на стадіоні.

До перерви «Спартак» вигравав з рахунком 1:0. М'яч забив нападник Юра Мовсісян на 31-й хвилині.

Акція була ініційована об'єднанням шанувальників червоно-білих «Фратрія». Таким чином фанати спробували привернути увагу керівництва клубу до результатів команди.

Після 28 матчів спартаківці займають шосте місце у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Дана позиція не гарантує червоно-білим потрапляння в Лігу Європи на наступний сезон.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |