Чемпіон Росії з міні-футболу вперше за 12 років залишився без медалей

Підмосковне «Динамо» програло сиктивкарській «Нової Генерації» у чвертьфінальній серії чемпіонату Росії з міні-футболу і вперше з 2002 року залишиться без медалей турніру.

Основний і додатковий час зустрічі в Сиктивкарі завершився внічию 7:7. У серії пенальті перемогу здобула «Нова Генерація» (8:7). В результаті сиктивкарський клуб узяв гору у чвертьфінальній серії з рахунком 3:1 і вийшов у наступний раунд.

Динамівці вперше за 14 років залишилися без медалей національної першості і склали повноваження чинних чемпіонів країни.

В інших матчах «Газпром-Югра» (Югорск) переміг «Норільський Нікель» в серії пенальті в четвертому матчі серії і вийшов у півфінал.

Новосибірський «Сибіряк» здобув перемогу над «Тюменню» і зрівняв рахунок у серії (2:2).

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |