Канадський хокеїст закинув переможну шайбу у дебютній грі Кубка Стенлі

Канадський нападник клубу НХЛ «Бостон Брюінс» Метт Фрейзер став автором переможної шайби в дебютному для себе матчі Кубка Стенлі. 23-річний форвард відзначився на другій хвилині першого овертайму матчу з «Монреаль Канадієнс». Ця шайба став єдиним у матчі. Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

Завдяки перемозі «Брюінс» зрівняли рахунок у серії до чотирьох перемог - 2:2. Наступний матч команди проведуть 10 травня.

Фрейзер став шостим гравцем за 75 років, який закинув свою першу шайбу в плей-офф в овертаймі, а сама гра при цьому закінчилася з рахунком 1:0.

Раніше Фрейзер встиг провести за «Бостон» 13 ігор регулярного чемпіонату, закинувши в них одну шайбу. Два попередні сезони канадець провів у складі Даллас Старс, встигнувши провести 13 ігор «регулярки» і набравши три (один гол і дві передачі) очки.

У другій зустрічі ігрового дня «Анахайм Дакс» переміг «Лос-Анджелес» (3:2) і повів в серії з рахунком 2:1.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |