«Лос-Анджелес Кінгс» виграв Кубок Стенлі

У Лос-Анджелесі завершився п'ятий матч фінальної серії Кубка Стенлі, в якому місцевий клуб «Лос-Анджелес Кінгс» приймав на своєму льоду «Нью-Йорк Рейнджерс». Переможцями за підсумками двох овертаймів стали господарі, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Рахунок в матчі був відкритий на початку першого періоду, коли відзначився форвард «Кінгс» Джастін Вільямс. У кінцівці другого періоду «рейнджерам» вдалося відігратися і вийти вперед завдяки шайбам Кріса Крайдера і Брайана Бойла. У третій частині гри Маріан Габорік знову зробив рахунок рівним, і гра перейшла в овертайм. Команди провели на льоду більш півгодини додаткового часу, а перемогу «Кінгс» принесла шайба Алека Мартінеса.

Таким чином, «Лос-Анджелес Кінгс», за який виступає російський захисник В'ячеслав Войнов, в другий раз в історії став володарем Кубка Стенлі. Підсумковий рахунок у серії - 4:1.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |