Малкін став лідером снайперської гонки плей-офф НХЛ

Російський форвард клубу НХЛ «Піттсбург Пінгвінз» Євген Малкін став лідером снайперської гонки Кубка Стенлі. Це сталося після п'ятого матчу 1/4 фіналу з «Нью-Йорк Рейнджерс», в якому росіянин закинув свою шосту шайбу в нинішньому плей-офф. Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

Малкін відзначився на четвертій хвилині другого періоду. Його шайба стала єдиною для «Піттсбурга» в цьому матчі. Хокеїсти «Рейнджерс» у свою чергу змогли п'ять разів вразити ворота суперника. Дублем у складі переможців відзначився Дерік Брассар (на 16-й і 28-й хвилинах). Ще по разу забили Кріс Крайдер (на 10-й хвилині), Райан Макдона (на 29-й хвилині) і Кевін Кляйн (на 58-й хвилині).

Нинішня гра з «Рейнджерс» стала для Малкіна 11-й у нинішньому розіграші Кубка Стенлі. Крім шести закинутих шайб росіянин відзначився сімома гольовими передачами.

Завдяки перемозі «Рейнджерс» скоротили відставання в серії до чотирьох перемог - 2:3. Наступний матч суперники проведуть 11 травня.

У другому матчі ігрового дня «Міннесота Уайд» перемогла «Чикаго Блэкхокс» (4:2) і зрівняла рахунок у серії - 2:2. Ворота «Міннесоти» захищав Ілля Бризгалов, відбив 18 кидків.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |