Малкін звільнився для збірної Росії

Нападаючий клубу НХЛ «Піттсбург Пінгвінз» Євген Малкін звільнився для збірної Росії. Це стало відомо після того, як «Піттсбург» вибув з розіграшу Кубка Стенлі. У вирішальному матчі серії 1/4 фіналу «Пінгвінс» поступилися «Нью-Йорк Рейнджерс», повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Зустріч завершилася поразкою «Піттсбурга» з рахунком 1:2 (0:1, 1:1, 0:0). Малкін взявши участь у взятті воріт Рейнджерс, віддавши гольовий пас Юссі Йокинену (на 35-й хвилині). У «Рейнджерс» по шайбі закинули Брайан Бойл (на шостій хвилині) і Бред Річардс (на 28-й хвилині).

«Рейнджерс» виграли серію з рахунком 4:3. У півфіналі Кубка Стенлі клуб з Нью-Йорка зіграє з переможцем протистояння «Бостон Брюінс» і «Монреаль Канадієнс».

Крім «Рейнджерс» в 1/2 фіналу пробився «Чикаго Блэкхокс», який у сьомій серії в овертаймі обіграв «Міннесота Вайлд» (2:1).

Зараз збірна Росії виступає на чемпіонаті світу в Мінську. Росіяни вже провели три гри на турнірі, перемігши Швейцарії (6:0), Фінляндії (4:2) і США (6:1). Тренерський штаб національної команди може заявити для участі у світовій першості ще одного гравця.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 14.05.14 |