«Манчестер-Сіті» став чемпіоном Англії в четвертий раз

Англійський футбольний клуб «Манчестер Сіті» виграв звання чемпіона Англії з футболу. В останньому турі прем'єр-ліги городяни обіграли лондонський «Вест Хем Юнайтед» з рахунком 2:0 і на два очки випередили «Ліверпуль» в підсумковій турнірній таблиці.

У складі переможців м'ячі забили Самір Насрі (39-я хвилина) та Венсан Компані (49-я хвилина).

«Ліверпуль» міг розраховувати на перше місце тільки в випадку своєї перемогу над «Ньюкаслом» та невдачі «городян». Зі своїм завданням обіграти суперника мерсисайдці впоралися (2:1), а ось «Вест Хем» їм не допоміг, не чинити гідного опору «Сіті».

«Манчестер Сіті» став чемпіоном Англії в четвертий раз у своїй історії. Востаннє клуб добивався успіху два роки тому, в попередньому сезоні тріумфатором сезону став «Манчестер Юнайтед». Для 60=річного чилійського фахівця Мануеля Пеллегріні це перший сезон біля керма команди.

Третє місце зайняв лондонський «Челсі», який разом з «Арсеналом» і «Евертоном» потрапив в єврокубкову зону. Звичний чемпіонські повноваження «Манчестер Юнайтед» розташувався на сьомому місці.

Нападник «Ліверпуля» Луїс Суарес став кращим бомбардиром чемпіонату Англії. Він забив 31 м'яч у 32 матчах.

За підсумками сезону, прем'єр-лігу покидають «Норвіч Сіті», «Кардіфф Сіті» і «Фулхем». З наступного сезону вони будуть виступати в чемпіоншипі, другий по силі англійській лізі.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 12.05.14 |