Нападник «Кубані» допоміг збірної Коста-Ріки обіграти Уругвай на ЧС-2014

Збірна Коста-Ріки здобула вольову перемогу над командою Уругваю в своєму першому матчі на чемпіонаті світу в Бразилії. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь костариканців.

Рахунок був відкритий в першому таймі після точного удару уругвайця Едінсона Кавані з пенальті (24-я хвилина). У другому таймі Жоель Кемпбелл вирівняв становище (на 54-й хвилині), і відразу ж Оскар Дуарте вивів Коста-Ріку вперед (57-я хвилина). Остаточний рахунок встановив нападник краснодарської «Кубані» Маркос Уренью (84-я хвилина).

Таким чином збірна Коста-Ріки очолила турнірну таблицю групи D на ЧС-2014. В іншому матчі зіграють збірні Англії та Італії. Ця зустріч відбудеться 15 червня о 2:00 за московським часом.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |