Піротехніка потрапила у футболіста під час матчу чемпіонату Кіпру

Фінальний матч чемпіонату Кіпру з футболу між командами АЕЛ (Лімассол) і АПОЕЛ (Нікосія) був зупинений після потрапляння піротехнічного виробу до одного з футболістів. Про це повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на місцеві ЗМІ.

На 52-й хвилині матчу за рахунку 0:0 з трибуни вболівальників АЕЛа полетіло піротехнічний виріб і завдала травму захисник Апоел Кака. Головний суддя зустрічі вивів команди з поля.

Через 50 хвилин після інциденту арбітри прийняли рішення не продовжувати матч, а гравець був відправлений у лікарню.

Якщо Кіпрська футбольна асоціація не призначить перегравання зустрічі, то АЕЛу буде присуджено технічну поразку, а чемпіоном стане АПОЕЛ.

Перед останнім туром чемпіонату Кіпру АЕЛ займав перше місце в турнірній таблиці, набравши 81 очко. Апоел - 78 балів і друге місце.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 18.05.14 |