«Реал» продав більше 100 тисяч рожевих футболок за добу

Іспанський футбольний клуб «Реал» за 24 години зумів реалізувати понад 100 тисяч нових футболок, які дизайнери виконали в рожевому кольорі, як символ боротьби з раком. Про це повідомляє офіційний твіттер стадіону «Сантьяго Бернабеу».

Трохи раніше відбулася презентація нової гостьової форми мадридського клубу, в якій футболісти будуть виступати в наступному сезоні.

Рожевий колір у всьому світі є символом боротьби з раком. Так, рожева стрічка символізує собою підтримку програми боротьби з раком молочної залози.

У минулому сезоні мадридський «Реал» фінішував на третьому місці в чемпіонаті Іспанії. Перше місце залишилося за мадридським «Атлетіко», який королівський клуб обіграв у фіналі Ліги чемпіонів. Друге місце посіла «Барселона».

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 04.06.14 |