«Реал» став переможцем Ліги чемпіонів

«Реал» у мадридському дербі обіграв «Атлетіко» і став переможцем Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь «вершкових». «Лента.ру» вела текстову онлайн-трансляцію гри.

Рахунок в матчі на 36-й хвилині відкрив захисник «Атлетіко» Дієго Годін. Лише в самому кінці другого тайму Серхіо Рамос зрівняв положення (на 94-й хвилині). У додатковий час «королівський клуб» зумів забити три м'ячі - відзначилися Гарет Бейл (на 110-й хвилині), Марсело (на 118-й хвилині) і Кріштіану Роналду з пенальті (на 120-й хвилині).

«Реал» завоював трофей Ліги чемпіонів через 12 років після перемоги в 2002 році над «Байєром». Головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті виграв третій Кубок чемпіонів в якості наставника: раніше він перемагав у 2003 і 2007 році з «Міланом».

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 25.05.14 |