Росіянки виграли два золота ЧЄ з художньої гімнастики

Збірна Росії з художньої гімнастики, що проходить чемпіонаті Європи в Баку виграла дві золоті медалі з двох можливих на даний момент. Напередодні чемпіонками континенту в багатоборстві за сумою двох програм стали росіянки в групових вправах, а 14 червня перемогли чотири юніорки в командному змаганні.

Після «бронзового» для команди Росії в групових вправах чемпіонату світу, який проходив наприкінці серпня 2013 року, головний тренер збірної Ірина Вінер-Усманова прийняла рішення повністю розігнати попередній склад, в числі яких значилися три олімпійські чемпіонки 2012 року в Лондоні - Анастасія Близнюк, Ксенія Дудкіна і Анастасія Назаренко. За рішенням Вінер-Концерт в збірну запросили нових гімнасток, і чемпіонат Європи в Баку для них став першим великим турніром. Максимова анастасія, Марія Толкачова, Олександра Семенова, Діана Борисова, Анастасія Татарева і Дарина Автономова впоралися з покладеним на них відповідальністю і з сумою 35,566 майже на один бал випередили найближчих переслідувачів з Італії. Трійку призерів замкнули спортсменки з Ізраїлю.

Також перемогли росіянки в командному змаганні серед юніорів: Олеся Петрова (м'яч, булави), Ірина Анненкова (м'яч, стрічка), Вероніка Полякова (обруч, стрічка) і Юлія Бравикова (обруч, булави). Кожна з дівчат виконала дві вправи і за загальною сумою балів росіянки випередили збірні Білорусі та Азербайджану, які стали другими і третіми відповідно.

«Командне багатоборство закінчилося. Ми - перші, - розповіла «Ленте.ру» новоспечена чемпіонка Європи Олеся Петрова. - Організація просто божевільна, нам з дівчатками все дуже подобається. Зал шикарний. Ірина Олександрівна (Вінер-Усманова - прим. Стрічки.ру») залишилася задоволена моїм виступом. Вся команда дуже рада за нашу збірну у групових вправах, адже це новий склад».

Увечері в суботу буде розіграний комплект медалей в особистому багатоборстві серед сеньорок. Росію представлятимуть дві найсильніші гімнастки Європи і світу - абсолютна чемпіонка світу Яна Кудрявцева і чотириразова переможниця Універсіади в Казані Маргарита Мамун. «І Яна, і Рита підготовлені дуже здорово. Не можу сказати, у кого більше шансів виграти континентальну першість. Як піде, так і буде», - резюмувала Олеся Петрова.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |