Російські хокеїсти вийшли у чвертьфінал на Францію

Збірна Росії з хокею з рахунком 2:1 виграла заключний матч групового етапу чемпіонату світу в Білорусії. Перемогу над господарями турніру команді Олега Знарка принесли шайби Сергія Плотнікова та Вадима Шипачева. Нападник Шипачьов забезпечив три очки збірної Росії, відбувши триматчеву дискваліфікацію за силовий прийом у зустрічі Росія - Фінляндія (4:2) на нападника фінів Пекке Йормакке.

Першу гру у складі національної команди провів форвард «Піттсбурга» Євген Малкін. Він вийшов на лід у складі другого ланки разом з Віктором Тихоновим-молодшим і Миколою Кулєміним. У дебютній зустрічі Малкін не зумів заробити очки, при цьому на лавці для штрафників також не побував.

Російська команда пройшла груповий етап без втрат, вигравши всі сім матчів і набравши 21 очко. Такого результату на турнірі не змогла домогтися жодна збірна. Тепер у чвертьфіналі команда Знарка зіграє з командою Франції, яка посіла четверте місце в групі А.

В інших парах Білорусія зустрінеться зі збірною Швеції, Чехія вийшла у чвертьфінал на команду США, Канада, олімпійський чемпіон Сочі, зійдеться на льоду проти Фінляндії, бронзового призера Олімпіади-2014.

Матчі ¼ фіналу відбудуться в четвер, 22 травня. Росіяни потрапили в передостанню пару. Зустріч збірних Росії і Франції почнеться в 21:00. В останній раз російські хокеїсти грали з командою Франції 9 травня 2013 року. У День перемоги в Гельсінкі збірна Росії під керівництвом Зінетули Білялетдінова зазнала поразки з рахунком 1:2. Минулорічний турнір для російських хокеїстів завершився на чвертьфінальній стадії - команда програла збірній США з рахунком 3:8.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 22.05.14 |