Російські волейболісти вперше перемогли на клубному чемпіонаті світу

Бєлгородський волейбольний клуб «Білогір'я» переміг на командному чемпіонаті світу, що проходив у бразильському Белу-Орізонті. У фінальному матчі росіяни перемогли катарський «Аль-Райян» з рахунком 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:15). Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації волейболу (FIVB). Найціннішим гравцем турніру був визнаний блокуючий бєлгородської команди Дмитро Мусэрский.

У матчі за бронзові медалі аргентинський УПКН був сильніше торішнього переможця турніру бразильського «Саду Крузейро» з рахунком 3:2 (25:17, 31:29, 23:25, 16:25, 15:13).

Бєлгородський клуб виграв четвертий трофей в нинішньому сезоні. Раніше підопічні Геннадія Шипуліна виграли Суперкубок і Кубок Росії, а також перемогли в Лізі чемпіонів. У чемпіонаті країни «Білогір'я» виграв бронзові нагороди.

«Білогір'я» стала першою командою в історії радянського і російського волейболу, які зуміли перемогти на клубному чемпіонаті світу. У 1989 році московський ЦСКА і новосибірський «Локомотив» у 2013 році добиралися до фіналу цього турніру.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |