Шестиразова олімпійська чемпіонка потрапила до реанімації після ДТП

Шестиразова олімпійська чемпіонка з плавання, американка Емі Ван Дайкен Руэн потрапила у відділення інтенсивної терапії в Скоттсдейлі (штат Арізона) після того, як постраждала в результаті ДТП. Про це повідомляє портал AZ Central.

Брат 41-річної спортсменки Девід Ван Дайкен опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію, на якій видно, що американку евакуювали з місця події на вертольоті.

Ван Дайкен Руэн виграла дві золоті медалі на Олімпійських іграх 1996 року в Атланті на дистанціях 50 метрів вільним стилем та 100 метрів баттерфлеям. На тій же Олімпіаді вона допомогла збірній США завоювати два золота в естафетних гонках. Ще два золота спортсменка виграла на Іграх 2000 року в Сіднеї, також в естафетах.

Після завершення спортивної кар'єри Ван Дайкен Руэн живе в Арізоні і працює на місцевому радіо.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.06.14 |