Швейцарія на останній хвилині вирвала перемогу у Еквадору

Збірна Швейцарії вирвала перемогу у команди Еквадору в першому турі групового етапу квартетаы Е чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Швейцарці набрали три очки і очолили турнірну таблицю групи, в якій також виступають команди Франції і Гондурасу.

Еквадорці першими відкрили рахунок. Эннер Валенсія відгукнувся на подачу зі штрафного і головою відправив м'яч у ворота швейцарців. Підопічні Отмара Хітцфельда зрівняли результат на початку другого тайму. Адмір Мехмеді забив головою після кутового.

На останній доданій хвилині другого тайму Харіс Сеферович приніс перемогу Швейцарії. Команді вдалася швидка контратака, Рікардо Родрігес прострілив у воротарський і Сеферович розстріляв ворота еквадорців з близької відстані.

Матч збірних Франції та Гондурасу розпочнеться о 23:00 мск.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 16.06.14 |