«Торпедо» та «Уфа» вийшли в прем’єр-лігу

Футбольні клуби «Торпедо» та «Уфа» наступний сезон почне у складі російської прем'єр-ліги. «Автозаводці» за сумою двох матчів переграли в перехідних матчах самарські «Крила Рад». Гра закінчилася нульовою нічиєю, а в першій москвичі здобули перемогу з рахунком 2:0.

«Уфа» на чужому полі поступилася «Томі» у повторному матчі з рахунком 1:3, але пройшла у вищий дивізіон завдяки великій перемозі в першій зустрічі (5:1). У грі в Томську голами відзначилися футболісти господарів Євген Башкіров (четверта хвилина), Павло Голишев (23-я хвилина) та Ігор Портнягин (72-я хвилина). У складі «Уфи» відзначився нападник Дмитро Голубов (30-я хвилина), який забив чотири м'ячі в першому матчі.

«Торпедо» та «Уфа» складуть компанію в прем'єр-лізі саранської «Мордовії» і тульському «Арсеналу», які також стали новачками вищого дивізіону. Наступний сезон чемпіонату Росії з футболу-2014/15 стартує 1 серпня.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 23.05.14 |