ЦСКА очолив чемпіонат Росії за тур до фінішу

Столичний футбольний клуб ЦСКА здобув перемогу на передостанньому, 29-му турі прем'єр-ліги, обігравши на своєму полі «Томь». Зустріч завершилася з рахунком 2:0. Таким чином, армійці обійшли в турнірній таблиці петербурзький «Зеніт» і московський «Локомотив», якому ще належить матч з «Ростовом».

Перше взяття воріт відбулося на 63-й хвилині. Захисник «Томі» Ренат Сабітов при спробі виносу м'яча з карного зрізав його у власні ворота. Другий м'яч забив форвард армійців Сейду Думбія, який опинився на самоті перед голкіпером жителів.

В останньому турі ЦСКА і «Локомотив» зіграють між собою. Їх головний конкурент у боротьбі за чемпіонський титул «Зеніт» зустрінеться з «Кубанню».

Матч петербурзького клубу проти «Динамо» був зірваний уболівальниками синьо-біло-блакитних.

На 86-й хвилині гри за рахунку 2:4 на користь столичного клубу близько 500 фанатів петербурзького клубу вийшли до поля, деякі вибігли на газон. Футболісти, тренери і судді залишили поле і попрямували до роздягальні.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |