«Урал» вирвав перемогу у «Кубані» в матчі чемпіонату Росії

Єкатеринбурзький футбольний клуб «Урал» обіграв краснодарську «Кубань» у матчі 29 туру чемпіонату Росії з футболу. Гра, що проходила в Єкатеринбурзі, завершилася з рахунком 2:1. Пряму трансляцію зустрічі вів телеканал «НТВ Наш Футбол»

Рахунок у грі на 27-й хвилині відкрив півзахисник «Уралу» Жерсон Асеведо, який реалізував пенальті. Через дев'ять хвилин «Кубань» завдяки голу Владисава Ігнатьєва рахунок зрівняла Переможний м'яч на 85-й хвилині забив нападник Денис Дорожкін.

«Урал» набрав 31 очко і практично гарантував собі місце в прем'єр-лізі на наступний сезон. Команда займає 11-е місце в турнірній таблиці. «Кубань» з 38-ма очками залишилася на сьомому місці.

Пізніше 10 травня пройдуть ще три гри 29-го туру прем'єр-ліги. «Крила Рад» на своєму полі приймуть казанський «Рубін», московський «Спартак» вдома зустрінеться з пермським «Амкаром», а в Грозному місцевий «Терек» зіграє з нижегородської «Волгою».

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |