Збірна Аргентини втримала перемогу в матчі з Боснією і Герцеговиною

Збірна Аргентини здобула перемогу над командою Боснії і Герцеговини у першому турі групового етапу квартету F чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Аргентинці набрали три очки і очолили турнірну таблицю групи, в якій також виступають команди Ірану та Нігерії.

Вже на третій хвилині захисник боснійців Зеад Колашинац зрізав м'яч у власні ворота після кутового у виконанні Ліонеля Мессі м знижки Маркоса Рохо. У другому таймі аргентинський капітан збільшив розрив у рахунку.

За шість хвилин до закінчення основного часу матчу, один м'яч відіграв нападник Ведад Ібішевіч, який вийшов на заміну в середині другого тайму.

Матч збірних Ірану та Нігерії відбудеться 16 червня, початок зустрічі заплановано на 23:00 мск.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 16.06.14 |