Збірна Колумбії стартувала на ЧС-2014 з перемоги над Грецією

Збірна Колумбії обіграла команду Греції у своєму першому матчі на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії. Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь південноамериканської команди.

Рахунок був відкритий на п'ятій хвилині гри після точного удару захисника Пабло Армеро. Потім дружина Хосе Пекермана подвоїла перевагу завдяки голу нападника Теофіло Гутьєрреса у другому таймі (на 58-й хвилині). У компенсований час третій м'яч забив нападник Хамес Родрігес.

Вигравши, Колумбія на час очолила турнірну таблицю групи С. В рамках першого туру в іншому матчі цього квартету збірна Кот-Д'івуару зіграє з Японією. Ця зустріч відбудеться 15 червня в 5:00 за московським часом.

У наступному матчі колумбійці зіграють проти івуарійців (19 червня), а потім проведуть зустріч проти японців (25 червня).

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |