Збірна Росії розгромила Швейцарії в стартовому матчі на ЧС з хокею

Збірна Росії розгромила команду Швейцарії в стартовому матчі на чемпіонаті світу з хокею в Білорусі. Підопічні Олега Знарка здобули перемогу з рахунком 5:0.

Рахунок вже на 14-й секунді матчу відкрив нападник Сергій Плотніков. Через п'ять хвилин перевагу росіян подвоїв капітан команди Олександр Овечкін. Травму отримав форвард Андрій Локтіонов, який був відправлений у лікарню.

Наступним своє прізвище на табло запалив форвард Вадим Шипачьов, а в другому періоді відзначився захисник Антон Бєлов. П'яту шайбу у ворота швейцарців під завісу зустрічі нападник відправив Данис Заріпов. Ворота росіян захищав голкіпер клубу Національної хокейної ліги «Коламбус» Сергій Бобровський.

Наступний матч на світовій першості збірна Росії проведе проти Фінляндії. Зустріч відбудеться 11 травня в Мінську в 22:00 за московським часом.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |