Збірна Росії з хокею обіграла команду Німеччини

Збірна Росія в ніч на понеділок, 19 травня, обіграла команду Німеччини на чемпіонаті світу з хокею, повідомляє Championat.com.

Підсумковий рахунок матчу- 3:0 (0:0, 0:0, 3:0). Першу шайбу на 43-й хвилині гри закинув Вадим Шепачев. Через шість хвилин другий гол на свій рахунок записав Сергій Широков. На останніх хвилинах зустрічі у ворота суперника відправив шайбу Віктор Тихонов.

У ході поєдинку капітан Олександр Овечкін отримав травму коліна і зараз проходить обстеження в лікарні Мінська.

Це шоста поспіль перемога збірної Росії на чемпіонаті світу. Команда вже забезпечила собі перше місце в групі Ст. До цього росіяни зустрічалися зі збірними Латвії (4:1), Швейцарії (5:0), Фінляндії (4:2), США (6:1) і Казахстану (7:2).

Наступного разу підопічні Олега Знарка вийдуть на лід у вівторок, 20 травня. Суперником російських хокеїстів стане збірна Білорусії.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 19.05.14 |