Збірна Росії зіграла внічию з Норвегією в товариському матчі

Збірна Росії з футболу зіграла внічию з командою Норвегії в товариському матчі. Зустріч на стадіоні «Уллевол» в Осло завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок у першому таймі відкрив півзахисник російської збірної Олег Шатов (на третій хвилині). Відповідь м'яч у другому таймі забив норвезький футболіст Андерс Конрадссен (на 77-й хвилині).

Таким чином, росіяни знову не змогли виграти у норвежців. Попередня зустріч у квітні 2004 року закінчилася перемогою Норвегії з рахунком 3:2. Саме в тому матчі у складі збірної Росії дебютував голкіпер Ігор Акінфєєв.

Зустріч проти Норвегії стала другою в списку підготовчих матчів до мундіалю для підопічних Фабіо Капелло. 26 травня росіяни з рахунком 1:0 обіграли словаків, а 6 червня національна команда в Москві прийме збірну Марокко. Першу зустріч на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії збірна Росії проведе 18 червня проти Південної Кореї.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 03.06.14 |