Збірна США вирвала перемогу у Гани на ЧС з футболу

Збірна США на останніх хвилинах вирвала перемогу у команди Гани у першому турі групового етапу квартету G чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Американці набрали три очки і зрівнялися зі збірною Німеччини, яка у своєму поєдинку перемогла португальців з рахунком 4:0.

Рахунок на 35-й секунді першого тайму відкрив Клінт Демпсі. Цей гол став п'ятим у списку найшвидших голів в історії чемпіонатів світу. Рекорд належить турецькому футболісту Хакану Шукюру, який забив на 12-й секунді матчу проти Південної Кореї на мундіалі 2002 року.

Ганці зрівняли рахунок зусиллями Андре Айю, однак буквально в наступній атаці вийшов на заміну Джон Ентоні Брукс виявився найспритнішим у штрафному після подачі кутового і вколотив м'яч у сітку ударом головою.

У наступному матчі ганці зустрінуться з Німеччиною, а команда США зіграє з Португалією.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 18.06.14 |